O nas

10 kwietnia
13:34 2013

Witamy na stronie www.lokatyranking.pl.

Prezentujemy na niej aktualne oferty banków w zakresie: lokat bankowych, progresywnych, strukturyzowanych i polisolokat. Zamieszczone oferty są do Państwa dyspozycji bezpłatnie. Dostęp do nich nie wymaga też logowania. Korzystając z naszej strony macie Państwo możliwość szybkiego i wygodnego porównania lokat, wybrania dla siebie najkorzystniejszej z nich, a następnie otwarcia jej przez internet.

Portal zawiera cztery kalkulatory przeznaczone do porównywania czterech rodzajów lokat. Wystarczy w odpowiednie ich pola wpisać parametry, które ma spełniać wybrana przez Państwa lokata. W odpowiedzi otrzymacie Państwo wyniki z najwyżej oprocentowanymi produktami spełniającymi żądane przez Państwa wymagania. Kliknięcie przycisku DALEJ powoduje otwarcie formularza. Wpisanie w nim danych kontaktowych oznacza wyrażenie zainteresowania tą lokatą i prośbę o odezwanie się w tej sprawie przedstawiciela banku. Jednakże wysłanie formularza do niczego nie zobowiązuje.

Dla ułatwienia Państwu wyboru najkorzystniejszej dla siebie lokaty prezentujemy również rankingi lokat, czyli zestawienia najwyżej oprocentowanych lokat z podziałem na ich rodzaje. Na stronie prezentowane są również newsy i porady poruszające wszelkie zagadnienia dotyczące lokat i finansów osobistych.

Wierzymy, że odpowiednia wiedza pomoże Państwu na lepszą orientację w świecie lokat, a tym samym na wybór najlepszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, abyście mogli Państwo dokonać rzetelnej analizy ofert bankowych.