Newsy

W dziale tym przedstawiamy najświeższe informacje o tym, co dzieje się na rynku lokat bankowych. Omawiamy tu również zagadnienia związane z efektywnym oszczędzaniem. Także tu znajdziesz aktualne rankingi lokat ze szczegółowym omówieniem każdej lokaty.

 • Promocje lokat: maj 2016

  30970-Promocje-lokat-maj-2016 Niskie stopy procentowe sprawiają, że banki nie oferują najczęściej wysokiego oprocentowania depozytów. Dlatego warto szukać ofert promocyjnych, które są o wiele korzystniejsze. Oto przegląd promocji lokat w maju 2016 roku.

  Czytaj dalej: Promocje lokat: maj 2016

 • Czy gwarancje BFG obejmują też konta oszczędnościowe?

  27606-Czy-gwarancje-BFG-obejmuja-tez-konta-oszczednosciowe Powierzając bankowi czy SKOK-owi swoje oszczędności, często zastanawiamy się nad ich bezpieczeństwem. Czy BFG obejmuje swoją gwarancją pieniądze zdeponowane na kontach oszczędnościowych?

  Czytaj dalej: Czy gwarancje BFG obejmują też konta oszczędnościowe?

 • Lokata na 10 tysięcy - ranking

  Mamy wolne 10 tysięcy złotych, które chcemy wpłacić na lokatę bankową. Sprawdźmy, która lokata bankowa da nam największy zysk? Do założenia lokaty nie potrzebne jest posiadanie konta osobistego w banku, a dostęp do niej możliwy jest przez Internet.

  Czytaj dalej: Lokata na 10 tysięcy - ranking

 • Większy zysk na lokacie, czy koncie oszczędnościowym - ranking

  Lokata bankowa i konto oszczędnościowe to produkty przeznaczone dla tych klientów, którzy chcą spokojnie pomnażać swój majątek. Sprawdźmy, która oferta jest lepsza, czyli gdzie w ciągu roku zarobimy najwięcej. Do badania przyjęliśmy, iż kwota jaką chcemy przekazać na lokatę bankową i konto oszczędnościowe to 5 tysięcy złotych.

  Czytaj dalej: Większy zysk na lokacie, czy koncie oszczędnościowym - ranking

 • Najlepsze lokaty - ranking

  Jeżeli mamy odłożone wolne środki, nie powinniśmy pozwolić, by leżały bezproduktywnie na nieoprocentowanym koncie osobistym czy w skarpecie. Warto skorzystać z proponowanych przez banki ofert lokat bankowych. Które dziś dają najlepszy zysk? Oto nasz ranking.

  Czytaj dalej: Najlepsze lokaty - ranking

 • Lokaty progresywne coraz lepiej oprocentowane

  Ze względu na obniżki stóp procentowych oprocentowanie lokat bankowych spada systematycznie. Wysokooprocentowanych lokat bez konieczności spełniania dodatkowych warunków trzeba szukać ze świecą. Wszystko to powoduje, że zaczynamy szukać innych sposobów, które pozwolą nam zarobienie na naszych oszczędnościach.

  Czytaj dalej: Lokaty progresywne coraz lepiej oprocentowane

 • Konto oszczędnościowe alternatywą dla lokaty?

  Oszczędzający na lokatach bankowych mają coraz cięższy orzech do zgryzienia. Systematyczny spadek oprocentowania lokat skłania ich bowiem do szukania inny alternatyw dla efektywnego i bezpiecznego oszczędzania. Czy konto oszczędnościowe może być taką alternatywą dla lokat bankowych?

  Czytaj dalej: Konto oszczędnościowe alternatywą dla lokaty?

 • Niskie stopy procentowe, niskie oprocentowanie lokat

  Rekordowo niskie jak na polskie warunki stopy procentowe nie sprzyjają właścicielom lokat terminowych.

  Czytaj dalej: Niskie stopy procentowe, niskie oprocentowanie lokat

 • Lokaty na 3 miesiące – ranking

  Lokata bankowa to obecnie jeden z najlepszych sposobów na oszczędzanie pieniędzy. Warto więc sprawdzić, która oferta kwartalnej lokaty bankowej jest najlepsza.

  Czytaj dalej: Lokaty na 3 miesiące – ranking

 • Najlepsze lokaty roczne

  Wysokość oprocentowania środków zgromadzonych na lokacie to najczęstsze kryterium wyboru najlepszej oferty. Warto zatem sprawdzić, która oferta rocznej lokaty bankowej jest obecnie pod tym względem najatrakcyjniejsza .

  Czytaj dalej: Najlepsze lokaty roczne